Blog ze světa pošty

Doporučený dopis a podací lístek

Doporučené dopisy - jak na obálku a podací lístekVýpověď smlouvy, upomínka nezaplacené faktury nebo jen psaní, od kterého potřebujete potvrzení o jeho doručení? Doporučujeme doporučený dopis.

16. 3. 2016

6 tipů, jak na úspěšný direct mail

6chybJak o sobě dát vědět, najít zákazníky a udržet si je? Direct mail je určitě jednou z možností, která se (nejen u místních společností) těší velké oblibě.

16. 3. 2016

Inspirace v direct mailu

Direct mail - inspirace

 

A teď trošku inspirace, tou nikdy nemůžete nic zkazit. A i když na většinu těchto direct mailů asi nebudete mít rozpočet, třeba Vás posunou zase o kousek dál v tom, jak přemýšlet jinak. 

10. 3. 2016

Případová studie: direct mail na školy

DM - VseminaActivitypark Hotel Všemina je relaxačním i sportovním centrem v přírodě. Stejně, jako ostatní hotely, i na Všemině se musí vyrovnávat se sezónními výkyvy v obsazenosti.

8. 12. 2015

Vyplatí se Vám dělat direct mail?

kalkulačkaNevíte, jestli je oslovování klientů dopisem opravdu tím správným krokem? Přinášíme Vám pár informací, které Vám mohou pomoci si to jednoduše vypočítat.

8. 12. 2015

Praktické tipy, jak na neplatiče

neplatič

Zboží nebo služba dodány, ale peníze nikde? S největší pravděpodobností jste i Vy narazili na neplatiče českého. Podívejte se s námi na to, jak za svou práci dostat zaplaceno a neztratit u toho chuť podnikat.

10. 11. 2015

Chuťovky jazyka českého - 2. část

chyby2 Druhá část vzdělávacího okénka o tom, co možná kazí i Vaši češtinu.
3. 11. 2015

Chuťovky jazyka českého - 1. část

chyby

Před lety, když jste seděli v lavici a na tabuli si křídou psala nějaká paní, vám možná něco uniklo. S námi vše podstatné můžete dohnat během pár lekcí.

20. 10. 2015
Předchozí strana 1 2
VÍTE, ŽE MŮŽETE POSLAT PAPÍROVÝ DOPIS PŘÍMO Z POČÍTAČE?