Blog ze světa pošty

Inspirace v direct mailu

Direct mail - inspirace

 

A teď trošku inspirace, tou nikdy nemůžete nic zkazit. A i když na většinu těchto direct mailů asi nebudete mít rozpočet, třeba Vás posunou zase o kousek dál v tom, jak přemýšlet jinak. 

Případová studie: direct mail na školy

DM - VseminaActivitypark Hotel Všemina je relaxačním i sportovním centrem v přírodě. Stejně, jako ostatní hotely, i na Všemině se musí vyrovnávat se sezónními výkyvy v obsazenosti.

Vyplatí se Vám dělat direct mail?

kalkulačkaNevíte, jestli je oslovování klientů dopisem opravdu tím správným krokem? Přinášíme Vám pár informací, které Vám mohou pomoci si to jednoduše vypočítat.

Praktické tipy, jak na neplatiče

neplatič

Zboží nebo služba dodány, ale peníze nikde? S největší pravděpodobností jste i Vy narazili na neplatiče českého. Podívejte se s námi na to, jak za svou práci dostat zaplaceno a neztratit u toho chuť podnikat.

Chuťovky jazyka českého - 2. část

chyby2 Druhá část vzdělávacího okénka o tom, co možná kazí i Vaši češtinu.

Chuťovky jazyka českého - 1. část

chyby

Před lety, když jste seděli v lavici a na tabuli si křídou psala nějaká paní, vám možná něco uniklo. S námi vše podstatné můžete dohnat během pár lekcí.

MVP: Jak pracujeme s dopisy v pojišťovně

Motoristická vzájemná pojišťovna

Motoristická vzájemná pojišťovna je jedním za našich největších klientů. Zeptali jsme se proto Richarda Schwarze k čemu naši službu využívají a jak s ní jsou spokojeni.

 

Resort Luhačovice o posílání dopisů

RESORT-COVER

Resort Luhačovice patří mezi naše klienty zaměřené na hotelnictví a turismus. Zeptali jsme se RNDr. Romana Kašpara, ředitele společnosti, která Resort zaštiťuje, na to, k čemu v dnešní době využívá klasické papírové dopisy a jak se mu pracuje s Listonoškou. 

VÍTE, ŽE MŮŽETE POSLAT PAPÍROVÝ DOPIS PŘÍMO Z POČÍTAČE?