Blog ze světa pošty

Dodejka – potvrzení o doručení dopisu

DODEJKA

Chcete mít jistotu, že adresát opravdu převzal Váš dopis? Pošlete ho doporučeně s dodejkou. Ať již psaní posíláte za sebe, nebo za firmu, při zasílání upomínek k fakturám nebo výpovědí ze smluv to jistě oceníte.

Upomínka - upozornění na nezaplacenou fakturu

upominka_cover

Máte mezi svými zákazníky bohužel i takové, kterým se do placení faktur nechce? Nebo prostě jen čas od času zapomenou? Vítejte v Česku. Řekneme vám, jak je to s upomínkami a jak v takových situacích postupovat.

Posílání faktur e-mailem a poštou. Co je správně?

faktura2_coverTisknete, podepisujete a zasíláte faktury klasickou poštou, protože je to nezbytné? A víte, že nic takového nemusíte?

Na internetu najdete veliké množství dotazů a diskuzí týkajících se toho, zda lze fakturu poslat i jinak, než klasicky. Pojďme se tedy podívat na elektronické zasílání faktur nebo na to, zda musí být na faktuře podpis a razítko.

Listonoška je venku!

Online posílání dopisů - Listonoška

Po několika měsících jsem se konečně vyklubala ven. A už teď umím posílat dopisy přes webový prohlížeč, zvládám dopisy obyčejné i doporučené, dopisy s dodejkou nebo i dokonce umím odnést dopis až do zahraničí.

...a teď už se pojďte podívat na mé první fotky

První holubička je venku

Poštovní holubTři měsíce jsme pro vás cvičili naši Listonošku a dnes jsme ji vyslali do světa na zkušenou. Snad vám i beta verze ulehčí život a umožní trávit čas jinak než čekáním na poště. Budeme rádi, když nám napíšete, ať už do komentářů nebo na e-mail (info@listonoska.cz), jak se vám s Listonoškou pracuje a upozorníte nás na chyby.
1 2 3 Další strana
VÍTE, ŽE MŮŽETE POSLAT PAPÍROVÝ DOPIS PŘÍMO Z POČÍTAČE?
Chci vědět víc