Blog ze světa pošty

Vyplatí se Vám dělat direct mail?

kalkulačkaNevíte, jestli je oslovování klientů dopisem opravdu tím správným krokem? Přinášíme Vám pár informací, které Vám mohou pomoci si to jednoduše vypočítat.

Praktické tipy, jak na neplatiče

neplatič

Zboží nebo služba dodány, ale peníze nikde? S největší pravděpodobností jste i Vy narazili na neplatiče českého. Podívejte se s námi na to, jak za svou práci dostat zaplaceno a neztratit u toho chuť podnikat.

Chuťovky jazyka českého - 2. část

chyby2 Druhá část vzdělávacího okénka o tom, co možná kazí i Vaši češtinu.

Chuťovky jazyka českého - 1. část

chyby

Před lety, když jste seděli v lavici a na tabuli si křídou psala nějaká paní, vám možná něco uniklo. S námi vše podstatné můžete dohnat během pár lekcí.

Jak psát správně obchodní dopisy

Obchodní korespondence v malíčku

Abyste napsali správně obchodní dopis, nemusíte znát všechny normy, bohatě postačí, když

MVP: Jak pracujeme s dopisy v pojišťovně

Motoristická vzájemná pojišťovna

Motoristická vzájemná pojišťovna je jedním za našich největších klientů. Zeptali jsme se proto Richarda Schwarze k čemu naši službu využívají a jak s ní jsou spokojeni.

 

Resort Luhačovice o posílání dopisů

RESORT-COVER

Resort Luhačovice patří mezi naše klienty zaměřené na hotelnictví a turismus. Zeptali jsme se RNDr. Romana Kašpara, ředitele společnosti, která Resort zaštiťuje, na to, k čemu v dnešní době využívá klasické papírové dopisy a jak se mu pracuje s Listonoškou. 

Dodejka – potvrzení o doručení dopisu

DODEJKA

Chcete mít jistotu, že adresát opravdu převzal Váš dopis? Pošlete ho doporučeně s dodejkou. Ať již psaní posíláte za sebe, nebo za firmu, při zasílání upomínek k fakturám nebo výpovědí ze smluv to jistě oceníte.

VÍTE, ŽE MŮŽETE POSLAT PAPÍROVÝ DOPIS PŘÍMO Z POČÍTAČE?
Chci vědět víc